Program do obsługi kościoła

Szukasz prostego w obsłudze programu, który ułatwi Ci pracę w kancelarii parafialnej? Dobrze trafiłeś!

Parafia Ewid 4, to program stworzony specjalnie dla proboszczów i osób zajmujących sie administrowaniem parafii.

Ścisła współpraca z użytkownikami programu oraz wieloletnie doświadczenie zaowocowały stworzeniem Parafia Ewid 4, programu, który wspomaga codzienną pracę księży proboszczów i osób administrujących parafiami.

Dzięki ciągłemu udoskonalaniu naszego produktu, Parafia Ewid staje się niezbędnym narzędziem coraz liczniejszej grupy księży i pracowników parafii.

Cechy, które wyróżniają nasz program na rynku to przede wszystkim:

- łatwość obsługi (intuicyjny interfejs i liczne automaty ułatwiające codzienne użytkowanie),

- różnorodność konfiguracji (20 różnych modułów programu do wyboru),

- bezpłatny serwis (również w okresie próbnym).

Ponadto program zawiera ponad  170 gotowych do wykorzystania wzorów pism, dokumentów, zaświadczeń, zaproszeń i wykazów.

Obecnie oferowana wersja 4 charakteryzuje się  wieloma nowościami, ulepszeniami oraz dodatkami, które z pewnością zwiększają konkurencyjność tego produktu na polskim rynku.

Dla większych i rozbudowanych parafii interesującym wariantem jest wersja sieciowa umożliwiająca łączenie się z bazą danych zlokalizowaną na głównym komputerze w sieci.

Profesjonalny edytor ogłoszeń, eksport do serwisów internetowych, obsługa znaków międzynarodowych to zmiany dzięki którym PE4 jest nie tylko zwykłą bazą danych o członkach wspólnoty parafialnej, ale jest to nowoczesny, kompleksowy program w pełni wspomagający pracę duszpasterską. Dodatkowo nowa szata graficzna sprawia, że obsługa programu jest bardzo intuicyjna i przyjemna.

Znaczącą zmianą, która pozwala w większym stopniu dostosowywać nasz produkt do specyficznych potrzeb indywidualnego Klienta jest możliwość dowolnej konfiguracji programu tak, aby można było używać najbardziej potrzebnych modułów i stopniowo rozbudowywać funkcjonalność programu o następne, dostępne moduły i funkcje.