Aktualizacja

Aktualizacja Parafia Finanse 2021 już dostępna!

Szczegóły – kontakt telefoniczny.

Parafia Finanse 2.12

Aktualizacja do wersji 2.12 z dnia 14.06.2012 zostanie udostępniona w najbliższym czasie.

Parafia Finanse 2.3

Zapraszamy do aktualizacji programu Parafia Finanse. Ze względu na istotne zmiany wprowadzone do wersji 2.3 aktualizacja z wersji wcześniejszych odbywa się w inny niż dotychczasowy sposób.
Dotychczasowych Użytkowników programu, chcących zainstalować jego nowszą wersję, zachęcamy do pobrania poniższego pliku. Zawiera on program instalacyjny, nową wersję serwera Firebird oraz zestaw instrukcji, w tym opis aktualizacji programu.
Ze względu na szersze zmiany wprowadzone do programu (wsparcie dla Windows Vista oraz dla formularzy zapisanych w Microsoft Office 2007) aktualizacja dla Klientów, którzy zakupili program przed rokiem 2008, wiąże się z opłatą aktualizacyjną 100 zł.

Pliki do pobrania

Parafia Finanse 2 – Wersja 2.3.0 – obraz CD (z dnia 29.10.2008)

Instrukcja:

  1. Plik przeznaczony jest dla wszystkich licencjonowanych użytkowników programu Parafia Finanse 2.x i został zabezpieczony hasłem dostępu.
  2. Plik należy pobrać i zapisać na dysku. Przybliżony czas pobierania dla łącza szrokopasmowego to ok. 6 minut, dla modemu ok. 50 minut. Istnieje również możliwość zamówienia programu przesyłką pocztową za niewielką opłatą (30 zł bez podręcznika lub 50 zł z podręcznikiem) – w tym wypadku prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.
  3. W celu uzyskania hasła odblokowującego program instalacyjny należy wysłać na nasz adres e-mail z podaniem miejscowości, wezwania parafii oraz numeru licencji (znajduje się na oryginalnej płycie CD). W odpowiedzi zostanie odesłane hasło. Dane adresowe znajdują się w tym miejscu. Nie jest możliwe uzyskanie hasła przez telefon.
  4. Po pobraniu pliku na dysk komputera należy go rozpakować do dowolnego katalogu. Instrukcja instalacji programu znajduje się w pliku Jak dokonać aktualizacji programu do wersji 2.3.pdf w folderze Instrukcja.


pobierz plik

format zip
14,8 MB